Stolik pod autoklaw ENBIO - użytkowanie, cena

Odpowiednia sterylizacja narzędzi chirurgicznych, stomatologicznych i kosmetycznych to podstawowa kwestia, o którą trzeba zadbać w każdym gabinecie lekarskim, klinice czy salonie piękności. Warto więc wyposażyć swój gabinet w profesjonalny sprzęt do dezynfekcji, jakim jest autoklaw. Urządzenie to jest praktyczne i wygodne w obsłudze, jednak nie zawsze mamy na nie miejsce. Jak więc zaaranżować przestrzeń w taki sposób, aby sprzęt do sterylizacji był łatwo dostępny, a jednocześnie elegancko się prezentował? Dobrym rozwiązaniem jest stolik pod autoklaw Enbio.

KUP

Na jaki stolik pod autoklaw warto się zdecydować?

Sprzęt w gabinecie kosmetycznym lub lekarskim musi być przede wszystkim praktyczny. Jeżeli więc szukasz stolika, zwróć uwagę, czy model, którego zakup rozważasz, spełnia wszystkie niezbędne wymagania. Powinien być on przede wszystkim łatwy do przesuwania - dobrym wyborem będzie więc lekki sprzęt wyposażony w kółka. Koniecznie zwróć uwagę na jakość tworzywa, z którego wykonany jest blat. Dobrze, gdy jest odporny na wilgoć, zachlapania czy uszkodzenia mechaniczne. Wymagania te spełnia między innymi stolik pod autoklaw Enibo, który można znaleźć w sklepie internetowym KOSMETYKI IM PLUS.

Każdy stolik pod autoklaw Enbio posiada odkrytą ścianę z tyłu, dzięki czemu możliwe jest dyskretne schowanie zbiorników z wodą tak, aby nie były widoczne dla klientów. Projektanci zadbali również o funkcjonalność stolika. Posiada on bowiem odpowiednią półkę, w które możesz przechowywać dokumentację z przeprowadzanej sterylizacji narzędzi. Zgodnie z prawem, po wykonaniu każdej sterylizacji narzędzi kosmetycznych, powinno się wydrukować raport i przechowywać go. W przypadku kontroli sanepidu należy takie raporty przedstawić do wglądu. Blat stolika wykonany jest z materiału odpornego na wilgoć, dzięki czemu ewentualne zachlapania nie mają na niego negatywnego wpływu. Każdy stolik wyposażony jest w kółka o średnicy 5 cm, które pozwalają na bardzo sprawne przemieszanie autoklawu po salonie, np. w celu uzupełnienia zbiorników z wodą.

Stolik pod autoklaw Enibo - czy jest praktyczny?

Ze względu na swoją specjalistyczną konstrukcję stoliki pod autoklawy enibo są wygodne w użytkowaniu. Posiadają tylną ściankę zaprojektowaną w taki sposób, że z łatwością ukryjesz za nią nieestetyczne pojemniki na wodę. Dodatkowo dekoracyjny panel podświetlany diodami LED oraz ozdobna, ażurowa rama są stylowe i dobrze się prezentują. Model ten wyposażony jest również w praktyczną półkę, na której możesz przechowywać bieżącą dokumentację. Jeżeli więc decydujesz się unowocześnienie swojego miejsca pracy, rozważ inwestycję w stolik na autoklaw Enibo. Cena takiego sprzętu jest przystępna i adekwatna do jakości.

Kiedy należy wymienić stolik pod autoklaw?

W sytuacji, gdy posiadany przez Ciebie stolik jest wysłużony, uszkodzony lub widać na nim nieeleganckie zadrapania i obicia, koniecznie zastanów się nad jego wymianą. Pamiętaj, że sprzęt, na jakim pracujesz, jest widoczny przez inne osoby, które często na podstawie pierwszego wrażenia oceniają jakość usług. Jeżeli zależy Ci na wiarygodnym wizerunku i chcesz, żeby Twój gabinet prezentował się nowocześnie, dobrym wyborem będzie zakup profesjonalnie wykonanego stolika pod autoklaw Enibo. Cena jaką płacisz, jest inwestycją zarówno w Twoją wygodę, jak i w wizerunek Twojego salonu.