Laserowe usuwanie tatuaży w Warszawie

Tatuaże cieszą się stale rosnącą popularnością, ale w związku ze zmieniającymi się preferencjami i modą wiele osób stwierdza, że ozdoba już im się nie podoba. Na szczęście, jeżeli chcesz pozbyć się swojego tatuażu, możesz to zrobić, korzystając z usługi laserowego usuwania tatuaży w Warszawie. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania możesz skutecznie usunąć niechciany znak ze swojego ciała w bezpieczny i profesjonalny sposób.
Usuwanie tatuażu warszawa

Usuwanie tatuaży w Warszawie laserem

Jeżeli chcesz, żeby Twój tatuaż został usunięty prawidłowo, to warto będzie skorzystać z profesjonalnych usług w tym zakresie. Dzięki temu masz gwarancję, że zabieg zostanie przeprowadzony przez fachowca przy użyciu najlepszych do tego narzędzi. Usługi usuwania tatuaży oferowane w Centrum Flebologii są wykonywane przy użyciu rubinowego lasera Sinon wave light o długości fali 694 nm. To narzędzie doskonale nadaje się do usuwania tatuaży kolorowych, ponieważ nie uszkadza tkanek, koncentrując się wyłącznie na barwniku.

Jak wygląda proces laserowego usuwania tatuażu?

Jeżeli chodzi o to, jak dokładnie wygląda sam zabieg usuwania tatuażu, to koniecznie musisz wziąć pod uwagę to, że wszystko zależy od wielkości znaku, a także rodzaju użytych barwników. Jednak w uproszczeniu można powiedzieć, że średnich rozmiarów tatuaże będą wymagały około 3-6 zabiegów. Do odpowiedniego wykonania konieczne są odpowiednie odstępy czasowe, które wynoszą 6-8 tygodni. Musisz pamiętać, że ostatecznie wszystko zależy od tego, jakiego typu tatuaż posiadasz i jak został wykonany.
Sprawdź nasza klinikę w Warszawie
Klinika flebologii Warszawa

Efekty po usunięciu tatuażu

Dzięki zastosowanej w Centrum Flebologii technologii laserowej efekty usuwania tatuaży są spektakularne. Wykorzystywany laser, dzięki metodzie jego działania, pozwala na usunięciu niechcianego tatuażu w taki sposób, że nie pozostanie po nim praktycznie żaden ślad. Oczywiście na początku po zabiegu w miejscu, gdzie znajdował się tatuaż będzie widoczny ślad w postaci jaśniejszej skóry, jednak wraz z upływem czasu kolor się wyrówna, dzięki czemu stary tatuaż pozostanie jedynie wspomnieniem.

Usuwanie tatuaży w Warszawie - cena

Cena zabiegów będzie się różniła w zależności od poziomu trudności, a także od rozmiaru tatuażu i zastosowanych do jego wykonania barwników. Usuwanie tatuaży w Centrum Flebologii w Warszawie jest możliwe w konkurencyjnej i przystępnej cenie. Przy wyborze miejsca, w którym planujesz usunąć tatuaż, warto kierować się przede wszystkim jakością wykonania usługi. Z tego powodu Centrum Flebologii będzie idealnym miejscem do usunięcia Twojego tatuażu w uczciwej cenie i w najlepszy sposób.